Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra

Vedoucí OŘJ

FRIALL, s.r.o. Tábor hledá pracovníky na pozici Vedoucí OŘJ:

Náplň práce:

  • vede a řídí pracovnice laboratoře,
  • odpovídá za zdravotní nezávadnost a kvalitu výrobků včetně rozhodnutí o nápravných opatřeních, neshodných výrobcích, uvolnění hotového výrobku, kontrole dokumentace, reklamacích zákazníků,
  • odpovídá za komplexní systém řízení a sledování jakosti,
  • odpovídá za zajištění metrologie za zpracování dat hotově baleného zboží,
  • je členem vedení společnosti.

Požadujeme:

  • VŠ nebo bakalářské vzdělání podobného zaměření,
  • znalost práce v laboratoři,
  • práce na PC (Word, Excel),
  • dobré komunikační dovednosti,
  • přirozená autorita,
  • pracovní nasazení,
  • Výhoda: znalost problematiky potravinářských provozů, znalost metrologie.

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 50 000 Kč,
  • absolvování školení pro výkon funkce,
  • čtvrtletní osobní ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky PLUXEE v hodnotě 110 Kč,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč.

Nástup: možný ihned
Místo výkonu práce: Tábor

Kontaktní údaje

Nabídky se stručným životopisem zasílejte na adresu: tatana.hanouskova@friall.cz.

Kontaktní osoba
Taťána Hanousková
T: 381 955 122

Strojník – topič

FRIALL, s.r.o. Tábor hledá pracovníky na pozici Strojník – topič:

  • obsluha a údržba chladícího zařízení v souladu s ČSN EN 378,
  • obsluha a údržba zařízení kotelny podle ČSN 07 0710,
  • obsluha tlakových nádob stabilních podle ČSN 69 0012,
  • obsluha el. zařízení tř. A do 1000 V  v rozsahu vyhlášky č.50/1978 Sb.§4.
  • zaučení a získání potřebných způsobilostí + topičského průkazu

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost při plnění pracovních úkolů
  • Výhoda: Topičský  průkaz + zk.4.třídy nebo odborná způsobilost topiče k obsluze středotlakých kotlů nebo odborná způsobilost k samostatné obsluze chladícího zařízení nebo odborná způsobilost k obsluze tlakových nádob + plynového zařízení.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 42 000 Kč
  • Získání potřebných způsobilostí + topičského průkazu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč